WYNAJEM BUSÓW I SAMOCHODÓW

WESELA I LOTNISKO I IMPREZY

Wynajem busów i samochodów osobowych z kierowcą lub bez kierowcy.

WYNAJEM BUSÓW ORAZ SAMOCHODÓW OSOBOWYCH Z KIEROWCĄ

WESELA

Nasza oferta zawiera elegancką i luksusową flotę pojazdów, które zapewnią transport dla pary młodej i gości w wyjątkowy dzień. Nasze prestiżowe auta i doświadczeni kierowcy gwarantują niezapomnianą podróż pełną komfortu i uroku.

LOTNISKO

Zapewniamy profesjonalne transfery lotniskowe, które uczynią Twoją podróż komfortową i bezstresową. Nasza doświadczona flota pojazdów oraz wykwalifikowani kierowcy są gotowi zapewnić Ci punktualny i bezpieczny przejazd do lub z lotniska.

IMPREZY

Zapewniamy kompleksową obsługę imprez okolicznościowych. Nasza elegancka flota i doświadczeni kierowcy zapewnią wyjątkowy transport dla Twoich gości. Ciesz się niezapomnianym wydarzeniem, a my zadbanie o komfort podróży.

WYNAJEM BUSÓW ORAZ SAMOCHODÓW OSOBOWYCH BEZ KIEROWCY

WYNAJEM NA DOBY

Korzystając z naszych busów lub samochodów bez kierowcy, masz pełną kontrolę nad trasą, zatrzymaniami i harmonogramem podróży. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących niezależność i chcących podróżować bez ograniczeń czasowych i trasowych. Dzięki prostemu procesowi wynajmu, podróżowanie staje się przyjemnością, a każda trasa może być dostosowana do Twoich potrzeb.

NASZA FLOTA SAMOCHODÓW NA WYNAJEM

W naszej flocie posiadamy komfortowe busy marki Renault Trafic – 9cio osobowe przestronne busy zapewniające komfort i bezpieczeństwo podróży. Nasi doświadczeni kierowcy nie tylko odbiorą Cię punktualnie spod samych drzwi, lecz w razie potrzeby służą pomocą w trakcie całej podróży. Chcąc sprawić, by podróż minęła szybko i w miłej atmosferze, nasze samochody są w pełni klimatyzowane.

Posiadamy także luksusowy samochód Mercedes E-Klasa. Dajemy możliwość wynajęcia tej limuzyny z kierowcą dla osób indywidualnych jak i firm.

bus - przejazdy za granicę

RENAULT TRAFIC

mercedes - przejazdy za granicę

MERCEDES E-KLASA

bus - przejazdy za granicę

RENAULT TRAFIC

ZOBACZ OPINIE NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

kasia - przejazdy za granicę

“Jestem stałą klientką firmy przewozowej Moskal. Jako osoba, która często podróżuje cenię sobie bezpieczeństwo oraz atrakcyjne ceny – firma przewozowa Moskal spełnia wszystkie moje oczekiwania.”

KASIA

andrzej - przejazdy za granicę

“Miałem przyjemność jechać z Polski do Niemiec z firmą Moskal. Mimo że zarezerwowałem przejazd na kilka godzin przed odjazdem, znalazło się dla mnie miejsce i zostałem odebrany punktualnie.”

ANDRZEJ

agnieszka - przejazdy za granicę

“Jeden z najbardziej komfortowych wyjazdów za granicę jaki kiedykolwiek mi się przytrafił. Będę stałą klientką! Dziękuję!”

AGNIESZKA

busmoskal@gmail.com

tel: +48 607 360 625

tel: +48 607 360 356